Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Konu Benden Olsun ..
Yazar Konu
METİN
Yönetici

Yorum Sayısı: 445
Rep Puanı: 8
Teşekkürler: 28
87 Mesajına, 124 Teşekkür edildi.

Yorum: #1
Wink İlk Konu Benden Olsun ..
Aslında onca işgüç arasında muhabbet edecek zaman olmuyor ama en azından günün yoğunluğunu belki dertleşerek şakalaşarak atabiliriz .. Başımızdan geçen ilginç olayları komik olayları paylaşabiliriz.. Neden olmasınki Laboratuar zaten bizi yoruyor eee biraz olsun neşelenmek bizim de hakkımız değilmi.. Big Grin
03-18-2011 10:25 AM
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
 Teşekkür Edenler: gokhan9054
mehmet oktay
A. TEKNİSYENİ
*

Yorum Sayısı: 2
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Yorum: #2
RE: İlk Konu Benden Olsun ..
valla sorma hocamm iyiki açmışsınız bu siteyii emeklerinize saygı duyuyoruz.özellikle Bekir bey e çok teşekkürler paylaştığı formlar çok faydalı olyor bizim gibi bu mesleğe yeni gönül vermiş arkadaşlara ... sizden öğrenecek çokkkk bilgimiz var dahaaa..
03-31-2011 04:00 PM
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
METİN
Yönetici

Yorum Sayısı: 445
Rep Puanı: 8
Teşekkürler: 28
87 Mesajına, 124 Teşekkür edildi.

Yorum: #3
Bekir abimizin maşallahı var kendisine saygılarımı sunuyorum.. Valla bu işte ne kadar öğreneceğimiz şeylerin olduğunu, birlikte Yol konusunda tecerübelerimizi paylaşma konusunda aklıma geldi işte siteyi kurayım dedim iyi de yaptım herhalde ne dersiniz. Big GrinBig Grin
03-31-2011 09:37 PM
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
mehmet oktay
A. TEKNİSYENİ
*

Yorum: #4
iyi yaptığınıza emin olunuzSmileSmile
04-01-2011 10:35 AM
slckgl
Araştırma Teknisyeni
*

Yorum Sayısı: 3

Yorum: #5
Gerçekten iyi bir site olmuş inşallah güncel kalır her zamannnnn
05-30-2011 04:18 PM
Ramasfalt
Usta Laborant
**

Yorum Sayısı: 15
Rep Puanı: 2
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Yorum: #6
Aslında ülkemizde de çok büyük bi ihtiyaç olan asfalt bilgi birikimlerinin paylaşımı için güzel bir site olmuş emeği geçenlere teşekkürler
06-22-2011 01:33 PM
yadegar49
araştırma teknisyeni
*

Yorum: #7
Sad Cvp: İlk Konu Benden Olsun ..
s.a bir ay önce karayollarının araştırma teknisyen yetiştirme kursunda 1 ay bu eğitimi aldım normalde hiç çalışmadığım ve görmediğim bi iş sektörü ama çok şey öğrendik ve şuan araştırma teknikeri belgem var ama nerde nasıl iş bulacam bilmiyorum ve bildiğiniz üzre hiç deneyim yok çok eğlenceli bi işe benziyo ama ilanlarda falan 5 yıl tecrube isteniyo ne yapacam şaşırdım yardım Sad
12-14-2011 01:51 PM
mustafa
Laborant
*

Yorum Sayısı: 1

Yorum: #8
Cvp: İlk Konu Benden Olsun ..
(12-14-2011 01:51 PM)yadegar49 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  s.a bir ay önce karayollarının araştırma teknisyen yetiştirme kursunda 1 ay bu eğitimi aldım normalde hiç çalışmadığım ve görmediğim bi iş sektörü ama çok şey öğrendik ve şuan araştırma teknikeri belgem var ama nerde nasıl iş bulacam bilmiyorum ve bildiğiniz üzre hiç deneyim yok çok eğlenceli bi işe benziyo ama ilanlarda falan 5 yıl tecrube isteniyo ne yapacam şaşırdım yardım Sad

A.s Kardeşim bende bu işte yeniyim 5-6 aydır bu işi yapıyorum .. Bu konuda faydalı şeyler öğrendim bende lakin bu iş araştırma belgesi almakla bitmiyor.. Önce şantiye laboratuvar ortamında pişmen gerekir bence çünkü yapılan işler gerçekten zahmetli ve tecrübe gerektiren işlerdir.. Ben şu anda laboratuvar elemanı olarak çalışıyorum yeri geliyor laboratuvarın temizliğinden herşeyine koşturuyorum.. O yüzden senin önce laboratuvar elemanı olarak işe başlaman gerek.. Gerisi gelir ..

Başarılar...
12-14-2011 05:36 PM
sezgincan
Laborant
*

Yorum Sayısı: 6
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.

Yorum: #9
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu forum sitesini internet dünyasına sunan güzel insan Bekir abime bir defa daha çok teşekkür ederim.ben bu işe 22 yaşımda başladım.Aşağı yukarı 4 sneleik bir tecrbem var.ilk bu işe başladığımda, çok umutsuzdum.Ama sonra Alıştıkça çok zevkli oluyor.Ben sadece lise mezunuym.Sertifikam falan da yok.İlk başlarda çok sıkıntı yapıyodum sertifikam yok iş bulamam diye ama şimdi öyle bir sıkıntı içerisine girmiyorum.Çünkü arkadaşlar bu işin bir okulu yok.Bir kursu var ama nezman olacağı da belli değil.Belkide ben öyle biliyorum.Benim tek kanaat getirdiğim nokta eğer bu işi benimsemişse bir bir insan gerisi teferruat bence.Şuan çalışıyorum.Çalıştığım firmadan memnun değilim o ayrı mesele.Çünkü bana bir emek ve kendime bir emek var,o yüzden de biraz rahatsızım.Dostça Kalın
12-20-2011 01:31 AM
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 

• Paylaş
  • Konuyu Yazdır
  • Arkadaşına Gönder
  • Konuya Abone Ol
Hızlı Menü: