Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Açılım Grup
Yazar Konu
METİN
Yönetici
*******

Yorum Sayısı: 450
Üyelik Tarihi: Dec 2010
Rep Puanı: 8
Teşekkürler: 30
87 Mesajına, 125 Teşekkür edildi.

Yorum: #1
Açılım Grup
Açılım inşaat kuruluşundan bugüne, taahhüt ve proje kuruluşu olarak, özgün yapısı ile, günümüz teknolojine hakim yetişkin ve deneyimli personeliyle, genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak, firmamızın değişmez ilkesi olmuştur.

Açılım inşaat olarak, altyapı ve üstyapı inşaat taahhüt hizmetlerimizde kalite düzeyimizin sürekli artırılmasının müşteri memnuniyetinin sağlanmasında vazgeçilmez bir unsur olduğu bilincindeyiz. Bu amaçla sahibi olduğumuz ISO:9001:200 ve ISO:14000:2004 sertifikalarına uygun olarak şirket yönetimimiz çalışanları ile birlikte aşağıdaki konularda hassasiyet göstermektedir.

* Sürekli güvenli hizmetler sunmak için eğitim faaliyetleriyle bilinç düzeyleri artmış çalışanlarımızın disiplinli çalışmaları ile müşteri ihtiyaçları en üst düzeyde karşılanacaktır.
* Kalite, verimlilik ve kârlılık artırımını sağlamak için ekip çalışmasına önem verilecek ve birlikte çalışılan alt yüklenici firmalarda denetlenerek ekip çalışmasına katılımlarını sağlanacaktır.
* Şirketimizin tüm altyapı ve üstyapı inşaat müteahhitlik hizmetlerimizde çevresel risk faktörleri en aza indirilerek çevrenin korunması ve geliştirilmesi sağlanacaktır.
* Hayatın devamlılığı, yaşanabilir çevrenin devamlılığı bağlı olduğundan, çevrenin korunması ve iyileştirilmesine yönelik kaynak ayrılacaktır.
* Kalite ve çevre alanındaki teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek merkez ve şantiyelerde kullanılacaktır.
* Şirket yönetimimiz, kalite, çevre faaliyetlerimizde ilgili tüm standartlara, kanun ve mevzuatlara uymayı ve ayrıca yürütmekte olduğumuz kalite ve çevre sistemlerinin uygulanması ve etkinliğinin sürekli olarak iyileştirilmesini taahhüt etmektedir.

Açılım inşaat her zaman, yer aldığı sektörde ilk tercih edilen olmayı hedeflemiştir. mükemmelliği detaylarda sunan şirketimiz, dürüstlüğünde her zaman öncüsü olarak bulunduğu bölgede hak ettiği başarıya ulaşmıştır. Prensibimiz şirket olarak her zaman ilerlemeyi hedef almış olup; inşaat sektöründe sadece en iyiyi sunmakla kalmayacak ve müşterilerimizinde her zaman yanında olduğunu gösterecektir.
(Bu konu en son: 07-29-2011 Tarihinde, Saat: 07:13 AM düzenlenmiştir. Düzenleyen: METİN.)
04-01-2011 11:04 AM
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 


  • Paylaş
  • Konuyu Yazdır
  • Arkadaşına Gönder
  • Konuya Abone Ol
Hızlı Menü: