Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UTEST MALZEME TEST CİHAZLARI
Yazar Konu
mecnun
Laborant
*

Yorum Sayısı: 2
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Yorum: #1
UTEST MALZEME TEST CİHAZLARI
Utest Hakkında

Beton, Agrega, Zemin, Kayaç ve Asfalt test cihazları üretimi yanısıra ithalat, ihracat ve teknik destek konusunda hizmet veren firmamız, uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve uluslararası standartlarda mal alma beklentilerini karşılamayı kendine öncelikli politika olarak benimsemiştir.

Ankara Ostim organize sanayi bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini yürütmekte olan firmamızda 10 mühendisi, 3 iktisadi bilimler mezunu, 6 teknisyen olmak üzere konusunda uzman ve deneyimli toplam 50 çalışanı bulunmaktadır. 2004 yılında yeni yerinde ve UTEST markası ile sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız 2009 yılında 2.800.000 Euro luk ciro gerçekleştirmiştir. 2010 yılı hedefimiz 3.500.000 Euro’ dur. Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerin mühendislik ve ARGE çalışmaları firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Cihazlarımızda kullandığımız elektronik kontrol üniteleri ve yazılımlar tarafımızca tasarlanıp üretilmektedir. Firmamız gücünü ürünlerinde yüksek teknoloji kullanmasından almaktadır. Seri üretimin yanı sıra firmamız kalite kontrol ve ARGE çalışmalarında kullanılmak üzere özel test sistemleri ve cihazları tasarlamakta, yazılım ve donanım dahil olmak üzere tüm cihazları kendi bünyesinde üretmektedir. Ürünlerimiz büyük inşaat şantiyeleri, hazır beton üretim tesisleri, çimento fabrikaları, tuğla fabrikaları, kiremit fabrikaları, parke fabrikaları, üretim tesislerinde, Karayolları, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Devlet Su İşleri, Maden Tetkik Arama gibi devlet kuruluşlarının denetleme ve AR-GE laboratuarlarında, Üniversitelerin inşaat, maden, makine, jeoloji mühendisliği gibi bölümlerinde araştırma ve geliştirme ve kalite kontrol amaçlı olarak kullanılmaktadır. Firmamız Türkiye’de bulunan özel kuruluşlar, devlet kuruluşları ve üniversitelerin yanı sıra dünya pazarında hem son kullanıcılara hem de üretici ve pazarlama firmalarına ürün ve hizmet sağlamaktadır. Test cihazları sektöründe müşteri beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren bütün iş sürecinde mükemmelliği hedefleyen firmamız standartlara uygun yüksek güvenilirlikte ürünleri tüketicinin kullanımına zamanında sunmaktadır.

UTEST dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
01-18-2013 06:15 PM
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 


  • Paylaş
  • Konuyu Yazdır
  • Arkadaşına Gönder
  • Konuya Abone Ol
Hızlı Menü: