Yol Araştırma Teknisyenlerinin Buluştuğu Nokta
Merhaba Arkadaşlar... - Baskı Önizleme

+- Yol Araştırma Teknisyenlerinin Buluştuğu Nokta (http://arastirmateknisyenleri.com/forum)
+-- Forum: Araştırma Teknisyenleri Genel Bölüm (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Tanışma Mekanı (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Konu Başlığı: Merhaba Arkadaşlar... (/showthread.php?tid=3)

Sayfalar: 1 2

Merhaba Arkadaşlar... - METİN - 12-19-2010 09:15 PM

Öncelikle Bu siteyi kurmamda bana yardımcı olan Suphi GÜR , Mehmet KELEŞ, Yunus İÇEN, Nevzat HUMARTAŞ , Bülent Bey ve diğer arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum..

2000 Yılından beridir Araştırma Tek. olarak çeşitli firmalarda görev yaptım Araştırma özellikle de yol konusunda ülkemizde gerekli bilgi ve dökümanların eksikliğini hissettim. Bu eksikliği siz değerli arkadaşlarımızla dolduracağımıza inanıyorum.. Sizlerde bilirsiniz ki Araştırma sürekli kendini yenileyen bir dal haline geldi.. Bilgi ve birikimimiz ile paylaşımlarımız ile daha da kendimizi yetiştireceğimize inanıyorum..

2009 yılında Seza inş. Ltd . Şti de göreve başladım.. Helen de devam etmekteyim.. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağım..

Selam ve sevgilerimle..

RE: Merhaba Arkadaşlar... - Ramasfalt - 02-22-2011 06:28 PM

Merhaba İstanbuldan katılıyorum foruma türkiyede asfalt konusunda eksikler olduğu konusunda katılıyorum ve bilgi birikimlerinin paylaşılmasında büyük fayda görüyorum. Türkiyenin her tarafına Selülöz fiber , asfalt katkı maddeleri ( SBS), ve benzeri ürünlerin tedarik ve uygulamaları konusunda tecrübelerimi forumdaki arkadaşlarla paylaşmakdan sevinç duyarım

RE: Merhaba Arkadaşlar... - METİN - 02-26-2011 10:47 AM

Öncelikle Hoşgeldin kardeşim Seninde Dediğin gibi asfalt konusunda çok eksiklikler var bu konuda bizler de sizin gibi arkadaşların bu konularda ki engin tecrübelerinden yararlanmak isteriz Tekrar Hoşgeldin..

RE: Merhaba Arkadaşlar... - Ramasfalt - 02-26-2011 07:52 PM

(02-26-2011 10:47 AM)Mcod3r Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Öncelikle Hoşgeldin kardeşim Seninde Dediğin gibi asfalt konusunda çok eksiklikler var bu konuda bizler de sizin gibi arkadaşların bu konularda ki engin tecrübelerinden yararlanmak isteriz Tekrar Hoşgeldin..

Hoşbulduk umarım burada asfalt sektörüne biraz olsun faydamız olur.

RE: Merhaba Arkadaşlar... - naim HALİSDEMİR - 03-24-2011 05:59 PM

merhablar ben niğdeden katılıyorum.. sayın bekir UÇAR ın tavsiyesi üzerine üye oldum...
bu sektörde yeniyim daha sizlerinde katkılarıyla bir çok seyi burda öğreneceğime eminim...

RE: Merhaba Arkadaşlar... - lioncarisma - 03-25-2011 11:51 PM

merhabalar sitenizi arastırma yaparken buldum cok faydalı bilgiler var kalite kontrol teknikeriyim yeniyim betchel- enkada calısıyorum kosova otoyol projesinde site cok faydalı kurucuya tesekkürler
merhabalar sitenizi arastırma yaparken buldum cok faydalı bilgiler var kalite kontrol teknikeriyim yeniyim betchel- enkada calısıyorum kosova otoyol projesinde site cok faydalı kurucuya tesekkürler

RE: Merhaba Arkadaşlar... - bilalayyildiz - 04-11-2011 04:02 AM

merhaba,
forumu tesadüfen buldum ve çok memnun kaldım. Böyle bir site kurduğunuz için sizi tebrik ederim. Özellikle Bekir bey' e katkılarından dolayı ayrıca teşekkür etmek lazım. Sektörde yetişen fazla araştırmacı yok ve işi bilen kişilerde bildiklerini yanlarında mezara götürecekmiş edasında bilgilerini kendilerine sakladıkları için bu tarz bilgileri bu şekilde toplu halde bulmak hakikaten zor, paylaşımcılığınızdan dolayı teşekkür ederim.

RE: Merhaba Arkadaşlar... - ertugrul - 05-10-2011 09:01 PM

merhabalar bende yeniyim bu alemde iki hafta önce bi mütehatin yanında araştardırmacı olarak laboratuarda çalışıyorum ama bu mesleğin geleceği nsıl veya dha sonra nerelere başvurabilirm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese çok teşekürler.

RE: Merhaba Arkadaşlar... - METİN - 05-11-2011 09:13 PM

(05-10-2011 09:01 PM)ertugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  merhabalar bende yeniyim bu alemde iki hafta önce bi mütehatin yanında araştardırmacı olarak laboratuarda çalışıyorum ama bu mesleğin geleceği nsıl veya dha sonra nerelere başvurabilirm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese çok teşekürler.

Merhaba Kardeşim önce Hoşgeldin .. Bu mesleğin geleceği hakkında bilgi almak istemişsin her iş önce mesleğini sevmekle başlar eğer bu işte iyi olacağım kendimi yetiştirip ekmek yiyeceğim dersen o zaman işi başarmış olursun .. Sende bilirsin ki Yol işi türkiyede bitmez her nerede olursa olsun Asfalt, Beton , Dolgu , yarma işleri türkiyenin her yerinde mevcut.. Kendini yetiştirir iyi bir araştırmacı olursan aranan eleman olursun ona göre de maddi imkanların artar .. Bu iş çok güzel bir o kadar da özverili bir iştir.. İşi öğrendimi gerisi gelir zaten ..

Bu siteyi kurmamdaki amaç da aslında yeni yetişen arkadaşlara yardımcı olmak paylaşımlar yapmak , iş arayan arkadaşlarımızla irtibat kurmak içindi... Görüyorum ki değerli arkadaşlarımızla hep birlikte bilmediklerimizi birlikte öğrenip , öğrendiklerimizi de paylaşacağız..

Forumda dökümanlar mevcut istedğin her konuyu sorabilirsin yardımcı oluruz.. Tekrar Hoşgeldin ..

RE: Merhaba Arkadaşlar... - imck18 - 05-16-2011 04:22 PM

En sonunda dayanamadım bnde katıldım ((acemi aday))